Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany kierowca potrącił pijanego przechodnia

61- letni mężczyzna ze złamaną nogą trafił do szpitala w Łomży. W niedzielę wieczorem został potrącony przez samochód, gdy przechodził przez jezdnię na skrzyżowaniu Polowej i Sadowej. Okazało się, że zarówno on jak i 46-latek kierujący volkswagenem, który go potrącił, byli pijani. Pieszy miał blisko 1,4, a kierowca blisko 1,6 promila alkoholu.

Do wypadku doszło około 19.25. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku doszło na środku skrzyżowania, a nie na przejściu dla pieszych w jego pobliżu. 61-latek przechodził od strony  osiedla w kierunku ulicy Sadowej, a kierowca vw jechał od strony ronda Hanki Bielickiej w kierunku skrzyżowania z Aleją Legionów. Policjanci podkreślają że do potrącenia doszło na prawym pasie jezdni, co oznacza, że pieszy zanim został potrącony przez samochód przeszedł już przez ponad połowę jezdni. Ranny mężczyzna – doznał m.in. złamania nogi - został zabrany do szpitala.
Przeprowadzone przez policjantów badania wykazały, że zarówno kierowca volkswagena jak i pieszy w chwili wypadku byli pijani. Pieszy miał  blisko 1,4, a kierowca blisko 1,6 promila alkoholu. W związku z tym policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę