Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Maciej Głaz p.o.

Główne zdjęcie
Maciej Głaz

Maciej Głaz od wczoraj pełni obowiązki dyrektora Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Powierzył mu je prezes Agencji Andrzej Gross. Tym samym formalnie Głaz – do czasu wyboru nowego dyrektora – zastąpił Stefana Krajewskiego, który został wybrany na członka zarządu województwa podlaskiego.

Maciej Głaz (52 lata) w łomżyńskim oddziale ARiMR pracuje od połowy 2008 roku. Działacz Platformy Obywatelskiej, po wygranym konkursie objął wówczas funkcję „trzeciego” zastępcy dyrektora ARiMR w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę