Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Powoli podnosi się poziom Narwi

Po ponad pół roku utrzymywania się poniżej 100 cm poziom wody w Narwi wczoraj przekroczył tę granicę. W ciągu trzech ostatnich dni przybyło 10 cm wody. Dziś rano wskaźniki pokazywały, że poziom rzeki wynosi tu 106 cm. To aż o około 40 cm więcej niż w połowie sierpnia, ale też o blisko połowę mniej niż wynosi średni stan wody, który hydrolodzy określają na 204 cm.

Mimo znaczącego wzrostu poziomu wody Narew w dalszym ciągu znajduje się w strefie stanów niskich. Hydrolodzy podkreślają, że prognozowane w ciągu najbliższych dni okresowo opady deszczu nie zmienią w sposób istotny ogólnej sytuacji hydrologicznej. Obszar zagrożony niżówką hydrologiczną może ulec nieznacznemu zmniejszeniu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę