Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Najmłodsi B.K. Stepowcy na najwyższym podium

Główne zdjęcie
Grupa B.K. Kids ze Studia Tańca B.K. Step i jej choreograf Adrianna Rajkowska

Co roku w dniu 11 listopada w Ostrowi Mazowieckiej dla uczczenia Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości odbywa się Ogólnopolski Festiwalu Tańca „Wirujący Krąg”. W tym roku w kategoriach taniec nowoczesny, współczesny i inne formy tańca rywalizowały 33 zespoły z całej Polski. Wśród nich była także ekipa z Łomży. Debiutująca grupa B.K. Kids ze Studia Tańca B.K. Step, której choreografem jest Adrianna Rajkowska, zajęła pierwsze miejsce.

- Dzieci do tej pory występowały jedynie na pokazach organizowanych w naszym mieście i dopiero teraz po raz pierwszy spróbowały swoich sił na turnieju tanecznym. Pomimo dużego stresu pokonały inne grupy, zajmując zaszczytne pierwsze miejsce – cieszy się Marek Kisiel.
W tym roku jurorami festiwalu „Wirujący Krąg” byli uznani w kraju tancerze i choreografowie: Robert Śliżewski, Bernadetta Biera Ziółek oraz Anna Wielogórska. Oceniali m. in. dobór repertuaru tanecznego i muzycznego, opracowanie choreograficzne, technikę wykonania, charakter tańca i ogólny wyraz artystyczny.


210510110729.png

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę