poniedziałek, 20 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Najmłodsi B.K. Stepowcy na najwyższym podium

Co roku w dniu 11 listopada w Ostrowi Mazowieckiej dla uczczenia Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości odbywa się Ogólnopolski Festiwalu Tańca „Wirujący Krąg”. W tym roku w kategoriach taniec nowoczesny, współczesny i inne formy tańca rywalizowały 33 zespoły z całej Polski. Wśród nich była także ekipa z Łomży. Debiutująca grupa B.K. Kids ze Studia Tańca B.K. Step, której choreografem jest Adrianna Rajkowska, zajęła pierwsze miejsce.

Grupa B.K. Kids ze Studia Tańca B.K. Step i jej choreograf Adrianna Rajkowska
Grupa B.K. Kids ze Studia Tańca B.K. Step i jej choreograf Adrianna Rajkowska

- Dzieci do tej pory występowały jedynie na pokazach organizowanych w naszym mieście i dopiero teraz po raz pierwszy spróbowały swoich sił na turnieju tanecznym. Pomimo dużego stresu pokonały inne grupy, zajmując zaszczytne pierwsze miejsce – cieszy się Marek Kisiel.
W tym roku jurorami festiwalu „Wirujący Krąg” byli uznani w kraju tancerze i choreografowie: Robert Śliżewski, Bernadetta Biera Ziółek oraz Anna Wielogórska. Oceniali m. in. dobór repertuaru tanecznego i muzycznego, opracowanie choreograficzne, technikę wykonania, charakter tańca i ogólny wyraz artystyczny. 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0