Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Na gnieździe”

Główne zdjęcie
„Na gnieździe” fot. J.Sokołowski

Zdjęcie Jacka Sokołowskiego, nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży, ale przede wszystkim pasjonata fotografii przyrodniczej i krajobrazowej, znalazło się wśród nagrodzonych w Otwartym Konkursie Fotograficznym „Podlaskie Bociani Raj”. Organizatorem konkursu była Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna, a tematem bocian napotkany podczas wakacyjnych wycieczek po regionie.

„Na gnieździe”, bo taki tytuł nosi zdjęcie Jacka Sokołowskiego, zajęło trzecie miejsce. Celem konkursu było podniesienie świadomości społecznej na temat znaczenia ochrony Bociana Białego na obszarach przyrodniczo cennych – w tym na terenie Podlaskiego Szlaku Bocianiego.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę