Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Tir na dachu

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło w Łomży na wyjeździe w kierunku Zambrowa. Ciężarówka przewożąca dużą koparkę z nieznanych póki co przyczyn zjechała do głębokiego przydrożnego rowu i wywróciła się do góry kołami. Szczęśliwie kierowcy nic się nie stało, ale z samochodu wycieka paliwo. Na miejscu pracują już strażacy z jednostki chemicznej.

Do zdarzenia doszło po godz. 18. Tir z koparką na lawecie wyjeżdżał z Łomży w kierunku Zambrowa. W pewnym momencie, na wysokości sadów, samochód zjechał do rowu po prawej stronie jezdni po czym wywrócił się. 
Na miejscu są strażacy, ale nie było potrzeby aby zatrzymywać ruch na krajowej 63.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę