Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pola Nadziei - czterolatki sadzą żonkile

W tym roku podobnie jak poprzednich latach nasze przedszkole włącza się do akcji "Pola Nadziei" organizowanej przez Fundację POMÓŻ IM na rzecz dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci.

Otrzymane z Fundacji cebulki żonkili posadziły dzieci z grupy czterolatków wspólnie ze swymi paniami. Kiedy wiosną zakwitną będziemy zbierać środki na rzecz ciężko chorych dzieci, a  ofiarodawcom będziemy wręczać żonkile. Zainteresowanych działaniem Fundacji zapraszamy na stronę www.pomozim.org.pl.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 09 listopada 2015 10:34
Data ostatniej edycji: pon, 09 listopada 2015 11:09:47

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę