Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kolejne potrącenie na pasach

Dwie osoby zostały potrącone na przejściu dla pieszych na ul. Zawadzkiej. To prawdopodobnie nieletni. Ranni zostali przewiezieni do szpitala w Łomży.

Do wypadku doszło po godz. 16.30. Ze wstępny informacji policji wynika, że sprawcą był kierowca matiza jadący od strony Galerii Veneda w kierunku ronda Solidarności. Przed przejściem dla pieszych znajdującym się tuż za skrzyżowaniem z ul. Prusa, omijał on inny samochód, który zatrzymał się aby przepuścić pieszych. Szczegółowe okoliczności zdarzenia na miejscu wypadku ustalają policjanci.
Na razie nie wiadomo w jakich obrażeń doznali poszkodowali. Gdy byli zabierani do szpitala byli przytomni.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę