Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Galeria Bursztynowa przypomina o trwającej akcji „Licytuj z Bursztynową”

Największe w promieniu 120 km centrum handlowe daje możliwość swoim klientom powalczyć o ponad 40 wspaniałych nagród, wśród nich o nagrody główne telewizor, skuter i rower! Wystarczy wziąć udział w akcji „Licytuj z Bursztynową”.

„Licytuj z Bursztynową” to kolejna propozycja Galerii Bursztynowej, która zapewni klientom sporą dawkę emocji i dodatkowych korzyści. Ciekawą atrakcją tej zabawy jest waluta centrum handlowego o nazwie Bursztynki, która została wyemitowana specjalnie z tej okazji. Uczestnik akcji za każde wydane 50 zł w dniach 12 października – 14 listopada, może otrzymać banknot o nominale 50 Bursztynków, a następnie wziąć udział w licytacji, która odbędzie się 15 listopada i wygrać jedną lub więcej z ponad czterdziestu wspaniałych nagród.

Co należy zrobić, aby otrzymać Bursztynki i wziąć udział w licytacji? Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.galeriabursztynowa.com.pl


230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę