Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Z narkotykami do więzienia

Główne zdjęcie
Fot. Zakład Karny Czerwony Bór

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Czerwonym Borze udaremnili próbę przemytu narkotyków na teren więzienia. W czwartek podczas kontroli osoby ubiegającej się o widzenie ze skazanym, odnaleziono w jej ubraniu zawiniątko z zawartością białego proszku.

Po sprawdzeniu zawartości testerem na obecność substancji psychotropowych okazało się iż jest to amfetamina. W woreczku było jej ponad 13 gramów. Usiłujący wnieść narkotyki do więzienia został zatrzymany  i przekazany policji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę