Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pasowanie na Starszaka

29 października w Gr. IV odbyło się uroczyste Pasowanie na Starszaka .

 

Dzieci z wielkim zaangażowaniem przedstawiły krótką inscenizację pt. ,,Przedszkolakiem fajnie być”, recytowały wiersze oraz śpiewały poznane piosenki, m. in. ,,Wrzesień-Przedszkolak”, ,,Pod wspólnym niebem”, ,,Kolorowe światła”. Zwieńczeniem przedstawienia było energiczne wykonanie „Krakowiaka”.  Oprawę muzyczną zapewnił pan Grzegorz Narewski, na co dzień nauczyciel rytmiki młodych wykonawców.

Po występach odbył się egzamin na starszaka, którego oceny  podjęli się rodzice, zgodnie stwierdzając,  że wszystkie dzieci zdały go wzorowo. Po odśpiewaniu hymnu narodowego nadszedł czas na ślubowanie oraz uroczyste pasowanie na starszaka, którego przy pomocy magicznego, czerwonego ołówka dokonała Pani Dyrektor. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, z których były bardzo dumne.

Był to niezwykle ważny dzień dla naszych 5-latków - zostały pełnoprawnymi starszakami. Od teraz ich zadaniem jest dawanie młodszym kolegom i koleżankom przykładu właściwej postawy i zachowania.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu uroczystości. Dziękujemy p. Izabeli Gałązce – mamie Zosi, za wykonanie opasek i kotylionów.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 05 listopada 2015 15:47
Data ostatniej edycji: cz, 05 listopada 2015 16:31:45

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę