Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Biała Niedziela w Galerii Bursztynowej

Galeria Bursztynowa zaprasza na Białą Niedzielę 8 listopada. W tym dniu klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnego badania serca EKG, porad fizjoterapeuty oraz wielu innych.

Biała Niedziela to kolejna akcja prozdrowotna Galerii Bursztynowej, galerii z sercem, która ma zachęcić klientów do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz porad lekarskich. Nie bez powodu w naszym logo znajduje się serce. Dzięki niemu chcemy przypominać, że Galeria Bursztynowa to nie tylko miejsce zakupów, ale także miejsce wydarzeń organizowanych z myślą o lokalnej społeczności.

W niedzielę, 8 listopada będzie można skorzystać z bezpłatnego badania EKG, zmierzyć cukier we krwi oraz ciśnienie. Będzie można również sprawdzić skład swojego ciała, uzyskać porady dietetyka i fizjoterapeuty oraz wiele innych. Tylko w tym dniu uczestnicy wydarzenia otrzymają specjalne rabaty na niektóre usługi.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wydarzenia? Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.galeriabursztynowa.com.pl

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę