poniedziałek, 20 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif
tekst płatny

Biała Niedziela w Galerii Bursztynowej

Galeria Bursztynowa zaprasza na Białą Niedzielę 8 listopada. W tym dniu klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnego badania serca EKG, porad fizjoterapeuty oraz wielu innych.

Biała Niedziela to kolejna akcja prozdrowotna Galerii Bursztynowej, galerii z sercem, która ma zachęcić klientów do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz porad lekarskich. Nie bez powodu w naszym logo znajduje się serce. Dzięki niemu chcemy przypominać, że Galeria Bursztynowa to nie tylko miejsce zakupów, ale także miejsce wydarzeń organizowanych z myślą o lokalnej społeczności.

W niedzielę, 8 listopada będzie można skorzystać z bezpłatnego badania EKG, zmierzyć cukier we krwi oraz ciśnienie. Będzie można również sprawdzić skład swojego ciała, uzyskać porady dietetyka i fizjoterapeuty oraz wiele innych. Tylko w tym dniu uczestnicy wydarzenia otrzymają specjalne rabaty na niektóre usługi.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wydarzenia? Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.galeriabursztynowa.com.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0