Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dzień pierwszy kwesty: ponad 38 tysięcy zł!

Główne zdjęcie
Kwestujący Jacek Piorunek

Ponad 38 tysięcy złotówek wpadło do kwestarskich puszek pierwszego dnia tegorocznej zbiórki RATUJEMY ŁOMŻYŃSKIE ZABYTKI CMENTARNE. Pieniądze zbierali przedstawiciele samorządu, dziennikarze, harcerze, nauczyciele, członkowie Komisji Opieki nad Zabytkami PTTK, wolontariusze Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej. W poniedziałek – drugi dzień kwesty. O ofiarność odwiedzających zabytkowy cmentarz kwestarze będą prosić od godz. 9.30 do zmierzchu.

- Dziękujemy wszystkim kwestarzom za pierwszy dzień udanej zbiórki, ale najgoręcej dziękujemy wszystkim, którzy po raz kolejny nie przeszli obojętnie obok kwestarzy – mówi wiceprezes Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, Józef Babiel. - Jestem przekonany, że z wieloma dane nam będzie spotkać się również w poniedziałek przed bramami cmentarza. Na wszystkich, którym bliskie jest dzieło ratowania cmentarnych pereł będziemy oczekiwali od godz. 9.30 do zmierzchu. Bądźmy razem, bo faktycznie – mimo że dzięki ludzkiej życzliwości sporo udało się już zrobić na naszej nekropolii, to ciągle sporo jest jeszcze do zrobienia.

na podstawie komunikatu TPZŁ (www.lomzyniacy.org)
Foto: Kwestujący Jacek Piorunek
Foto: Kwestująca Mirosława Kluczek
Foto: Kwestujący Marek Olbryś
Foto: Kwestujący Henryk Trojanowski i Jacek Cholewicki
Foto: Kwestujący Jacek Cholewicki
Foto:
Foto: Kwestujący Kazimierz Dłużniewski
Foto: Kwestujący Kazimierz Szczechura
Foto: Kwestująca Bogumiła Olbryś
Foto: Kwestujący poseł Lech Antoni Kołakowski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę