Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Jedna osoba zginęła na miejscu, a cztery zostały ranne w nocnym wypadku samochodu pod Wizną. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 22-letni kierowca passata najprawdopodobniej jechał zbyt szybko i na łuku drogi kołem zjechał na pobocze jezdni, po czym stracił panowanie nad autem, które uderzyło w drzewo.

Do wypadku doszło ok. 22.  Na miejscu zginął 19-letni pasażer passata. Kierowca i trzech innych pasażerów z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. 

To jeden z trzech tragicznych wypadków jakie wydarzyły się na drogach w województwie podlaskim. Wieczorem w Korycinie w skręcający w lewo w kierunku cmentarza samochód uderzył jadący za nimi pojazd. Na miejscu zginęła 58-letnia pasażerka z pierwszego auta. Kierowca i druga pasażerka trafili do szpitala.  
W sobotę rano doszło do wypadku w okolicach miejscowości Podcisówek koło Sztabina. Osobowy ford na rumuńskich numerach rejestracyjnych  z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z estońskim tirem. Na miejscu zginęły trzy osoby, a dwie zostały ranne.

210407125521.jpg
cz
so, 31 października 2015 12:01
Data ostatniej edycji: so, 31 października 2015 17:09:55

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę