sobota, 21 października 2017 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek

Jedna osoba zginęła na miejscu, a cztery zostały ranne w nocnym wypadku samochodu pod Wizną. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 22-letni kierowca passata najprawdopodobniej jechał zbyt szybko i na łuku drogi kołem zjechał na pobocze jezdni, po czym stracił panowanie nad autem, które uderzyło w drzewo.

Fot. archiwum
Fot. archiwum

Do wypadku doszło ok. 22.  Na miejscu zginął 19-letni pasażer passata. Kierowca i trzech innych pasażerów z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. 

To jeden z trzech tragicznych wypadków jakie wydarzyły się na drogach w województwie podlaskim. Wieczorem w Korycinie w skręcający w lewo w kierunku cmentarza samochód uderzył jadący za nimi pojazd. Na miejscu zginęła 58-letnia pasażerka z pierwszego auta. Kierowca i druga pasażerka trafili do szpitala.  
W sobotę rano doszło do wypadku w okolicach miejscowości Podcisówek koło Sztabina. Osobowy ford na rumuńskich numerach rejestracyjnych  z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z estońskim tirem. Na miejscu zginęły trzy osoby, a dwie zostały ranne.

cz
so, 31 października 2015 12:01
Data ostatniej edycji: so, 31 października 2015 17:09:55

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0