Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Pasowanie czterolatków

Dnia 22 października 2015 w grupie trzeciej odbyła się uroczystość Pasowania czterolatka. W obecności zaproszonych rodziców i Pani Dyrektor dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i sprawnościowe.

Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, rozpoznawały kolory oraz głosy swoich rodziców, przechodziły przez tunel, rzucały woreczkami do celu, zaprezentowały samodzielne rozpoznanie i wkładanie czapeczki. Dopiero po takim "egzaminie" Pani Dyrektor dokonała aktu Pasowania poprzez złożenie na ramieniu każdego dziecka wielkiego ołówka. Po tym dzieci otrzymały pamiątkowe medale, zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem zorganizowanym przez rodziców.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 30 października 2015 15:44
Data ostatniej edycji: nie, 01 listopada 2015 23:29:05

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę