Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Czołówka przy skrzyżowaniu

Trzy osoby zostały ranne w wypadku jaki po godzinie 9. wydarzył się w okolicach skrzyżowania drogi krajowej Łomża – Zambrów z drogą wojewódzką Łomża – Mężenin. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca osobowego peugeota jadący w kierunku Łomży zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z oplem vectrą jadącą w kierunku Zambrowa.

Policjanci podają, że 40-letni kierowca peugeota najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas ruchu „ratując się” przed najechaniem na tył jadącego przed nim samochodu. W czołówce z oplem został ranny. Obrażeń doznali także 47-letni kierowca opla i jego o rok starsza pasażerka. Cała trójka został zabrana do szpitala. Droga w miejscu wypadku zablokowana będzie jeszcze prawdopodobnie do godz. 11.30.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pt, 30 października 2015 10:44
Data ostatniej edycji: pt, 30 października 2015 10:46:44

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę