Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Krynicka: „dziękuję i przyrzekam, że nie zawiodę”

Główne zdjęcie
Bernadeta Krynicka

- W związku z tym, że mam taką możliwość i korzystam z tej możliwości, pragnę podziękować wszystkim moim wyborcom za zaufanie i oddany głos na mnie – mówiła Bernadeta Krynicka, dziś jeszcze przewodnicząca Rady Miasta, która w niedzielnych wyborach wygrała mandat poselski. Krynicka uzyskała ponad 7 tys. 600 głosów poparcia, w tym 3 815 w samym mieście Łomża. - Wszystkim dziękuję i przyrzekam, że nie zawiodę – dodawała, wyraźnie zadowolona.

- Życzymy powodzenia i dobrej współpracy – mówił prezydent Mariusz Chrzanowski, wręczając wraz z zastępcami Krynickiej bukiet kwiatów. - Mam nadzieję, że nasze wspólne kolejne działania przyczynią się do tego, że nasze miasto wreszcie będzie podążać w dobrym kierunku – dodawał.

Radni zwycięstwo Krynickiej uczcili gromkimi brawami. Ta, jeszcze raz dziękując za poparcie, stwierdziła: - Myślę, że zaczniemy w końcu się rozwijać, będzie nam się lepiej żyło, będziemy wszyscy razem współpracować. Taką mam nadzieję, takie mam zamiary. Jak najwięcej dla Łomży i dla regionu – mówiła Krynicka.


Foto: Bernadeta Krynicka
Foto: Bernadeta Krynicka i Bogumiła Olbryś, wiceprzewodnicząca RM
Foto: Brawa dla posłanki Krynickiej
Foto: Wiceprezydenci: Andrzej Garlicki i Agnieszka Muzyk oraz prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski i Bernadeta Krynicka, jeszcze jako przewodnicząca Rady Miasta Łomża
Foto: Bernadeta Krynicka i Bogumiła Olbryś, wiceprzewodnicząca RM
cz
śr, 28 października 2015 10:23
Data ostatniej edycji: śr, 28 października 2015 11:11:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę