czwartek, 14 grudnia 2017 napisz DONOS@

Krynicka: „dziękuję i przyrzekam, że nie zawiodę”

- W związku z tym, że mam taką możliwość i korzystam z tej możliwości, pragnę podziękować wszystkim moim wyborcom za zaufanie i oddany głos na mnie – mówiła Bernadeta Krynicka, dziś jeszcze przewodnicząca Rady Miasta, która w niedzielnych wyborach wygrała mandat poselski. Krynicka uzyskała ponad 7 tys. 600 głosów poparcia, w tym 3 815 w samym mieście Łomża. - Wszystkim dziękuję i przyrzekam, że nie zawiodę – dodawała, wyraźnie zadowolona.

- Życzymy powodzenia i dobrej współpracy – mówił prezydent Mariusz Chrzanowski, wręczając wraz z zastępcami Krynickiej bukiet kwiatów. - Mam nadzieję, że nasze wspólne kolejne działania przyczynią się do tego, że nasze miasto wreszcie będzie podążać w dobrym kierunku – dodawał.

Radni zwycięstwo Krynickiej uczcili gromkimi brawami. Ta, jeszcze raz dziękując za poparcie, stwierdziła: - Myślę, że zaczniemy w końcu się rozwijać, będzie nam się lepiej żyło, będziemy wszyscy razem współpracować. Taką mam nadzieję, takie mam zamiary. Jak najwięcej dla Łomży i dla regionu – mówiła Krynicka.


Foto: Bernadeta Krynicka
Foto: Bernadeta Krynicka i Bogumiła Olbryś, wiceprzewodnicząca RM
Foto: Brawa dla posłanki Krynickiej
Foto: Wiceprezydenci: Andrzej Garlicki i Agnieszka Muzyk oraz prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski i Bernadeta Krynicka, jeszcze jako przewodnicząca Rady Miasta Łomża
Foto: Bernadeta Krynicka i Bogumiła Olbryś, wiceprzewodnicząca RM
cz
śr, 28 października 2015 10:23
Data ostatniej edycji: śr, 28 października 2015 11:11:12

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0