Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Bramka przewróciła się na 5-latka

W jednej ze wsi w gminie Czyżew, gdy dzieci bawiły się na boisku, przewróciła się jedna z bramek, która przygniotła 5-letnie dziecko. Chłopiec z urazem twarzy trafił do szpitala.

W miniony piątek około godziny 18-tej dyżurny wysokomazowieckiej komendy Policji został powiadomiony o wypadku, do którego doszło na boisku w jednej z wsi w gminie Czyżew. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Tam wstępnie ustalili, że  na boisku bawiła się czwórka dzieci w wieku od 5 do 10 lat. W pewnym momencie najmłodszy 5-letni chłopiec zaplątał się w siarkę jednej z bramek. Gdy dziecko próbowało uwalić się, metalowa branka przewróciła się na nie.  Chłopiec z urazem twarzy został przewieziony do szpitala. W tym czasie na boisku nie było osób dorosłych. Wysokomazowieccy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę