Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Via Baltica dla każdego

Kto kiedykolwiek był w podróży służbowej wie doskonale, jak ważny na trasie jest przytulny hotel z dobrą kuchnią. Wyjeżdżający na urlop też marzą o takiej miejscówce, najlepiej gdzieś w cichym miejscu, nad wodą i blisko lasu. Z kolei osobom zmieniającym stan cywilny zależy na tym, by ten najważniejszy dzień w ich życiu ukoronowało niezapomniane wesele w eleganckiej sali. Wszystkie te atuty posiada nowo powstały Hotel Via Baltica Łomża w Grzymałach Szczepankowskich, wymarzone miejsce do zatrzymania się na krótszy, albo połączony ze zwiedzaniem okolicy, dłuższy pobyt, zorganizowania wesela i każdej innej imprezy okolicznościowej oraz konferencji, szkolenia bądź spotkania biznesowego.

Hotel Via Baltica Łomża to nie tylko idealna dla kierowców lokalizacja w ramach drogi krajowej nr 61 Łomża – Ostrołęka. Elegancki i zarazem funkcjonalny budynek mieści w sobie aż 100 miejsc noclegowych w klimatyzowanych pokojach z łazienką, suszarką, wi-fi i telewizorem – jedno, dwu, trzy i czteroosobowych, dostępny jest również pokój apartamentowy. Można więc zatrzymać się będąc w podróży służbowej, ale też spędzić w Via Baltica dłuższy urlop z rodziną i odpocząć od codziennego pędu, zwiedzając bliższą i dalszą, bardzo urokliwą okolicę. A jeśli ktoś nie ma zamiłowania do dalszych wędrówek to tuż obok hotelu ma piękny las z 14. trasami minigolfa i miejscem na grilla. Kajaki, rowery czy stoły bilardowe tez mogą skusić niejednego zwolennika aktywnego spędzania czasu. Ci goszczący w hotelu krócej też będą zadowoleni, bowiem bar bistro jest czynny od 7.00 do 22.00, a bardzo duży parking z wyznaczonymi miejscami dla tirów gwarantuje odpowiedni komfort parkowania. Pomyślano też o gościach zatrzymujących się w hotelu zimą i w podziemnym garażu na ich auta czeka 20 miejsc. Gości przyciąga też wyborna hotelowa kuchnia, serwująca wiele lokalnych przysmaków i typowo polskich potraw, jak kartacze, karkówka, schabowy czy nawet ręcznie robiony makaron – wszystko świeże i z naturalnych produktów. I chociaż Hotel Via Baltica jest czynny dopiero od tygodnia, to goście już nie mogą nachwalić się serwowanych tam potraw – doszło nawet do tego, że goszcząca w Grzymałach Szczepankowskich, po zremisowanym 2:2 meczu w Łomży, reprezentacja piłkarska Słowenii do lat 19 chciała zabrać ze sobą kucharkę, a młodzi piłkarze twierdzili, że taki specjalista od żywienia na pewno poprawiłby ich formę, a w rezultacie wyniki.

Licząca niemal 600 m2, klimatyzowana, odpowiednio wyposażona i elegancka sala Hotelu Via Baltica to nie tylko wymarzone miejsce do zorganizowania konferencji czy szkolenia, nawet kilkudniowego, ale też wesela, komunii, urodzin, chrzcin i wszelkich innych uroczystości: od kameralnych imprez na kilkadziesiąt osób do takich na 250. gości. Osoby chcące skorzystać z oferty Hotelu mogą liczyć na pełny profesjonalizm na każdym etapie realizacji usługi, bowiem zadowolenie gości oraz klientów jest stawiane w Via Baltica na pierwszym miejscu.

Świetna kuchnia, wykwalifikowany personel i niepowtarzalne warunki Hotelu Via Baltica w Grzymałach Szczepankowskich sprawią, że każdy z gości, bez względu na to, czy spędzi tam jedną noc, cały urlop, jest przedstawicielem handlowym bądź kierowcą w trasie, czy będzie bawić się na weselu, na pewno zechce tam wrócić, bo to miejsce jedyne w swoim rodzaju, wyróżniające się pod każdym względem!

Hotel Via Baltica Łomża
Grzymały Szczepankowskie 1 A
4 kilometry od Łomży na trasie do Ostrołęki

tel. 790 330 207, 503 069 302
e-mail: recepcja@viabalticahotel.pl
www.viabalticahotel.pl

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pt, 23 października 2015 12:13
Data ostatniej edycji: pt, 23 października 2015 12:21:54

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę