Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 18 czerwca 2021 napisz DONOS@

Złodzieje okradli seniorów

Wczoraj przed godziną 14.00 dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał zgłoszenie kradzieży pieniędzy z jednego z mieszkań w Łomży. Jak wstępnie ustalili policjanci, do domu zapukało dwoje ludzi, którzy pod pozorem objęcia opieką medyczną starszego małżeństwa, zagadując i odwracając ich uwagę oraz wykorzystując podeszły wiek pokrzywdzonych, okradli mieszkających tam staruszków.

Policjanci szukają teraz sprawców tej kradzieży i apelują do osób starszych, aby zachowywały wyjątkową ostrożność w kontaktach z obcymi i nie wpuszczały do domu osób nieznajomych.
- Oszuści zazwyczaj podają się za przedstawicieli różnych instytucji i pod pozorem pomocy okradają bądź oszukują starszych ludzi – podaje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży.

210618123923.png
cz
pt, 23 października 2015 10:56
Data ostatniej edycji: pt, 23 października 2015 10:58:10

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę