Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Nie będzie problemów z przyjmowaniem pacjentów

Do końca roku nie powinno być problemów z przyjęciami pacjentów w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. Zakończyła się kolejna runda negocjacji dyrekcji szpitala z Narodowym Funduszem Zdrowia w Białymstoku. Podczas rozmów w sprawie finansowania leczenia pacjentów po pierwszych czterech miesiącach br. udało się wynegocjować zasady, które obowiązywały wcześniej. Okazuje się, że przedłużenie tymczasowych ustaleń jest sukcesem szpitala bo jeszcze kilka miesięcy temu NFZ chciał ograniczyc liczbę pacjentów których mozna by w Łomży leczyć.

Jak mówi Hanna Majewska z-ca dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży – nowe limity są satysfakcjonujące. Utrzymanie dość dobrych dla szpitala ustaleń nie oznacza jednak, że można wykluczyć wszystkie problemy z ograniczeniami przyjęć włącznie. Negocjacje trzeba było wznowić bowiem kontrakt na finansowanie działaności szpitala wygasał z dniem 30 kwietnia.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę