Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Niech gra muzyka

Świat dziecka jest nierozłącznie związany z muzyką, każde dziecko na dźwięk muzyki staje się weselsze gotowe do tańca , do działania. W naszym przedszkolu dbamy o różne formy umuzykalnienia między innymi zapraszamy ciekawych ludzi. 9 października gościliśmy pana Andrzeja Kozłowskiego aktora i muzyka Estrady Białostockiej, który zapoznał dzieci z niekonwencjonalnymi instrumentami. Dzieci grały wspólnie z Panem Andrzejem zadziwione "nowymi " dźwiękami.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 22 października 2015 20:27
Data ostatniej edycji: cz, 22 października 2015 22:36:24

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę