Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Historia bez happy endu

We wtorek sama błąkała się po Łomży, a dziś rano padła. Mowa o białej kozie z zieloną obróżką, która wzbudzała zainteresowanie kierowców i mieszkańców znajdujących się w okolicy II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży. Schwytane bezpańskie zwierze trafiło na przetrzymanie do gospodarstwa „zastępczego”, gdzie miało oczekiwać na prawowitego właściciela. Niestety historia ta nie skoczyła się w stylu hollywoodzkim z happy endem.

Błąkającą się po uliczkach w centrum Łomży kozę dostrzegli mieszkańcy, którzy alarmowali, policję i straż pożarną, a oni straż miejską. Jak przekazuje Łukasz Czech z ratusza błąkające się zwierze ktoś przegonił na pobliski teren parku przy II LO, gdzie przynajmniej nie zagrażało jej niebezpieczeństwo potrącenia przez samochód. Tu tez kozę znaleźli strażnicy miejscy, którzy później próbowali ustalić jej prawowitego właściciela. Niestety tego już się nie im udało zrobić.
- Miasto, na taki wypadek, ma podpisaną umowę z jednym z gospodarstw. Po około godzinie przyjechał rolnik i zabrał kozę do siebie – relacjonuje miejski urzędnik.
Właśnie tu znajda bezpiecznie miała oczekiwać do czasu aż zgłosi się po nią prawowity  właściciel. Niestety happy endu nie będzie. Dziś rano rolnik poinformował pracowników Urzędu Miejskiego, że zwierze padło – mówi Łukasz Czech.

210407125521.jpg
cz
cz, 22 października 2015 14:56
Data ostatniej edycji: cz, 22 października 2015 14:58:45

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę