Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Złodziej w autobusie

20-letni mieszkaniec gminy Brańsk skradł kurtkę z autobusu rejsowego, który zatrzymał się na postoju w Łomży. Złodzieja próbował zatrzymać pokrzywdzony, jednak sprawca uderzył go i uciekł ze skradziona kurtką w której były dokumenty, pieniądze i telefony komórkowe.

Zdarzenie rozgrywało się w niedzielę ok. 21.00. Policjanci z dojeżdżającego na miejsce zgłoszenia patrolu zauważyli szarpiących się mężczyzn, z których jeden odpowiadał podanemu w zgłoszeniu rysopisowi. Mężczyzna ten w pewnej chwili wyrwał się pokrzywdzonemu i uciekł zabierając ze sobą skradzioną wcześniej kurtkę, ale szybko został dogoniony przez policjantów. Okazało się, że zatrzymany 20-latek był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec gminy Brańsk trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut  dokonania kradzieży rozbójniczej. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę