Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zielonym do góry w Łomży

Zakończyła się akcja Zielonym do Góry w Łomży. Od 10.00 z Nadleśnictwem Łomża rozdawaliśmy małe jesiony, dęby, kasztanowce i sosny. Mimo padającego deszczu akcja cieszyła się bardzo duzym powodzeniem. Do mieszkańców Łomży trafiło ponad tysiąc sadzonek. Chętnych do wzięcia udziało w akcji było tak wielu, że drzewka bardzo szybko się skończyły. Musieliśmy poprosić o pomoc nadleśnictwo. Panowie przywieźli nam kilkaset dodatkowych drzewek. One także bardzo szybko znalazły nowych właścicieli.


Teraz pozostaje tylko drzewka posadzić. Jak to zrobić? Zapytaliśmy o to zastępcę nadleśniczego, Helenę Puchałę. "Trzeba wykopać spory dołek, żeby podczas sadzenie nie połamać korzeni. Trzeba też ziemię dobrze ugnieść po zasypaniu, żeby do korzenia nie dostawało się powietrze. Uchroni to drzewko przed schnięciem korzeni. Po posadzeniu drzewek warto je także podlać". Nowe drzewko, tradycyjnie posadziliśmy też przed łomżyńskim studiem. Będzie rosło obok posadzonego podczas poprzedniej edycji Zielonym do Góry.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę