piątek, 24 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Dziewczynka wbiegła pod golfa

12-letnia dziewczynka, która wczoraj w Kiesielnicy po południu została potrącona przez vw golfa szczęśliwie nie odniosła większych obrażeń. Doznała jedynie ogólnych potłuczeń i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dziewczynka wbiegła na jezdnię przed golfa zza stojącej na przeciwnym pasie ciężarówki.

Przypomnijmy do wypadku doszło doszło na krajowej 61 w okolicach szkoły w Kisielnicy. Kierującym golfem mężczyzna jechał od strony Piątnicy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że gdy samochód był na wysokości szkoły na jezdni w przeciwnym kierunku jazdy utworzył się korek samochodów. 12-latka miała wybiec zza stojącej ciężarówki wprost przed golf, a jego kierowca nie dążył wyhamować. Potrąconą karetka zabrała do szpitala, ale jak wynika z informacji policji dziewczynka, poza ogólnymi potłuczeniami, nie odniosła większych obrażeń.
Ewelina Szlesińska oficer prasowy policji w Łomży podkreśla, że każdy pieszy przed wejściem na jezdnię powinien zatrzymać się, upewnić się co do możliwości bezpiecznego wejścia na jezdnię i dopiero po wykonaniu tych czynności – można przechodzić przez jezdnię.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0