Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Dziewczynka wbiegła pod golfa

12-letnia dziewczynka, która wczoraj w Kiesielnicy po południu została potrącona przez vw golfa szczęśliwie nie odniosła większych obrażeń. Doznała jedynie ogólnych potłuczeń i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dziewczynka wbiegła na jezdnię przed golfa zza stojącej na przeciwnym pasie ciężarówki.

Przypomnijmy do wypadku doszło doszło na krajowej 61 w okolicach szkoły w Kisielnicy. Kierującym golfem mężczyzna jechał od strony Piątnicy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że gdy samochód był na wysokości szkoły na jezdni w przeciwnym kierunku jazdy utworzył się korek samochodów. 12-latka miała wybiec zza stojącej ciężarówki wprost przed golf, a jego kierowca nie dążył wyhamować. Potrąconą karetka zabrała do szpitala, ale jak wynika z informacji policji dziewczynka, poza ogólnymi potłuczeniami, nie odniosła większych obrażeń.
Ewelina Szlesińska oficer prasowy policji w Łomży podkreśla, że każdy pieszy przed wejściem na jezdnię powinien zatrzymać się, upewnić się co do możliwości bezpiecznego wejścia na jezdnię i dopiero po wykonaniu tych czynności – można przechodzić przez jezdnię.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę