Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ciechanowiec. Manewry paramilitarne

Wybuchy petard i grupy młodych umundurowanych ludzi na ulicach miasta - między budynkami mieszkalnymi, a nawet na ich dachach - Ciechanowiec przez cały dzień był areną manewrów paramilitarnych. W pozorowanych walkach na ulicach miasteczka brało udział prawie 300 osób - powiedział komendant główny Związku Strzeleckiego "Strzelec", brygadier Krzysztof Wojewódzki.

Dla uczestników takich zajęć to także doskonała alternatywa spędzania wolnego czasu - twierdzi Eugeniusz Święcki - dyrektor ciechanowieckiego ogólniaka i przewodniczący rady miasta, który był współorganizatorem tych manewrów.

Podobnego zdania jest także większość mieszkańców miasta. Chociaż niektórych z nich działania na ulicach miasta nieco zaskoczyły, a niektórych zmęczyły także wybuchy petard, spora ich grupa obserwowała finałowy pokaz odbicia grupy zakładników z rąk terrorystów.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę