Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Potrącenie pieszego na pasach

Prawdopodobnie wtargnięcie pijanego pieszego na jezdnię było przyczyną wypadku do którego doszło w niedzielę przed południem na Alei Legionów w Łomży. Potrącony mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala.

Do wypadku doszło na wysokości szkoły muzycznej. Kierowca samochodu osobowego jechał ulicą od strony dworca PKS w kierunku centrum. Gdy dojeżdżał do parku na przejście dla pieszych z prawej strony, wprost pod koła samochodu, miał wejść mężczyzna. Tak – jak przekazuje policja – wynika z zeznań świadka zdarzenia. Ranny pieszy został zabrany do szpitala. Badanie wykazało, że mężczyzna był pijany.
Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci, którzy ponawiają prośbę do kierowców i pieszych o uwagę i rozwagę. W takich warunkach jak dziś, gdy jezdnia jest mokra, droga hamowania samochodu będzie dłuższa.

210204100642.gif
cz
nie, 18 października 2015 13:05
Data ostatniej edycji: nie, 18 października 2015 16:56:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę