Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadek w Marianowie

Dwie osoby zostały ranne w wypadku do jakiego doszło w Marianowie. Jadący od strony Łomży tir marki man czołowo zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunki oplem combo. Ranni to kierowca i pasażer opla. Z pierwszych informacji wynika, że w przynajmniej jednym przypadku obrażenia są bardzo poważne. Droga krajowa nr 61. w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana przez godzinę. Teraz ruch jest wahadłowy.

Do wypadku doszło ok. 14.30. Ze wstępnych informacji wynika, że sprawcą wypadku był kierowca tira. Mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu. Prawdopodobnie w ostatniej chwili usiłował ominąć zatrzymującą się przed nim ciężarówkę, która hamowała za osobówką sygnalizującą zamiar skrętu w lewo. 
Dwie osoby jadące oplem zostały zabrane przez pogotowie do szpitala. Na miejscu pracują służby, a policja wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia. 
Na razie ruch jest całkowicie zablokowany. Policjanci zapowiadają, że gdy tylko zakończy się akcja ratunkowa będą starali się przepuszczać samochody wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
śr, 14 października 2015 15:03
Data ostatniej edycji: śr, 14 października 2015 15:46:37

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę