Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Augustów Dwa ciała w samochodzie, który wpadł do Kanału

Prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną porannego wypadku w Augustowie. Nad ranem osobowy opel Vectra wypadł z szutrowej drogi i wpadł do Kanału Augustowskiego nieopodal ul. Słowackiego.

Jak wstępnie ustalili policjanci - 22-letnia kierująca prawdopodobnie jechała za szybko, straciła panowanie nad autem i samochód wpadł do wody. Na miejscu zginął też pasażer - 35 letni mężczyzna. Strażacy wyciągnęli już auto z wody.

Teraz dokładne szczegóły ustalą policja i prokurator.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę