Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Areszt dla recydywisty

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Ukradł motorower, pobił, w innym wypadku grożąc pobiciem żądał 5 tysięcy złotych. 23-letni mieszkaniec Łomży wpadł przy okazji skoku na automat na myjni samochodowej. Jak się okazało to recydywista. Dziś sąd zdecydował, że na na początek na trzy miesiące trafi do aresztu tymczasowego.

Mężczyzna zastał zatrzymany w piątek wieczorem.  Zatrzymania dokonano w związku z włamaniem do automatu wrzutowego na jednej z myjni samochodowych w Łomży z którego skradziono kasetkę z pieniędzmi w kwocie około 1 tysiąca złotych.
- Jak wynikało pracy łomżyńskich kryminalnych, mężczyzna podejrzany był także o inne przestępstwa, do których dochodziło od lipca do września na terenie miasta – mówi Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży. - O kradzież motoroweru wartości 3 tysięcy złotych, uszkodzenie ciała, a także usiłowanie rozboju na przechodniu, gdzie grożąc pobiciem zażądał wydania 5 tysięcy złotych.
Okazało się, że przestępstwa te były popełniane w warunkach recydywy. Dlatego poza nowymi zarzutami wobec 23-latka do sądu trafił wniosek o jego tymczasowy areszt jako środek zapobiegawczy skutecznie powstrzymujący go przed kolejnymi występkami. Sąd Rejonowy w Łomży na takie aresztowanie mężczyzny wyraził zgodę.

cz
pon, 12 października 2015 15:41
Data ostatniej edycji: pon, 12 października 2015 15:47:44

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę