Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Licytuj z Bursztynową i zdobądź wspaniałe nagrody!

Ruszyła niecodzienna akcja Galerii Bursztynowej pn. „Licytuj z Bursztynową”. Klienci największego w promieniu 120 km centrum handlowego będą mogli powalczyć o ponad 40 wspaniałych nagród, a wśród nich o nagrody główne: telewizor, skuter i rower. „Licytuj z Bursztynową” to kolejna ciekawa propozycja Galerii Bursztynowej, która zapewni klientom sporą dawkę emocji i dodatkowych korzyści. Akcja zakupowa będzie trwała w dniach 12 października – 14 listopada. Natomiast wielka licytacja zamykająca akcję odbędzie się 15 listopada.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w licytacji i zdobyć atrakcyjne nagrody? Zasady akcji wyjaśnia Wacław Karolak, doradca ds. marketingu i reklamy Galerii Bursztynowej.
- Aby wziąć udział w licytacji i powalczyć o atrakcyjne nagrody należy spełnić 3 ważne kroki Pierwszym krokiem jest dokonanie zakupów w dniach 12 października – 14 listopada w punktach handlowych i usługowych, znajdujących się w Galerii Bursztynowej – wyjaśnia Karolak.

- Kolejnym bardzo ważnym krokiem jest wymiana paragonów na naszą wewnętrzną walutę o nazwie Bursztynki, którą klienci będą posługiwać się w trakcie licytacji. Klienci będą mogli dokonać wymiany paragonów na Bursztynki w Punkcie Obsługi Licytacji, który uruchomimy w Galerii Bursztynowej w dniach 8-14 listopada. Klient za każde wydane 50 zł otrzyma banknot o nominale 50 Bursztynków. Im więcej klient zrobi zakupów tym więcej będzie posiadał Bursztynków i tym samym będzie miał większą szansę na wywalczenie nagród w licytacji. Dodatkowym ułatwieniem dla uczestników akcji będzie możliwość połączenia dwóch paragonów, aby uzyskać kwotę 50 zł  – tłumaczy doradca ds. marketingu i reklamy Galerii Bursztynowej.

- Ostatnim najważniejszym krokiem jest wzięcie udziału w licytacji, która odbędzie się 15 listopada o godzinie 13.00. To będzie dzień szczególnie obfitujący w niezapomniane emocje. Tego dnia klienci powalczą o ponad 40 wspaniałych nagród, wśród nich znajdą się nagrody główne telewizor, skuter i rower, ale także tablety, sokowirówki, blendery, czajniki elektryczne, rejestrator samochodowy, mnóstwo bonów upominkowych  oraz wiele innych – zdradza Karolak.
Doradca ds. marketingu i reklamy Galerii Bursztynowej podkreśla, że akcja przeznaczona jest dla całych rodzin. – Ciocie, wujkowie, babcie, dziadkowie oraz rodzice z dziećmi mogą wspólnie zbierać paragony, wymieniać je na nasze banknoty i walczyć o nagrody, ponieważ zwycięzcą licytacji danej nagrody zostanie osoba, która zaoferuje najwyższą stawkę Bursztynków – zaznacza Karolak.
Zapowiada się interesujące wydarzenie. Do kogo trafią nagrody, dowiemy się już 15 listopada! Więcej informacji oraz regulamin akcji dostępne są na stronie centrum handlowego galeriabursztynowa.com.pl


210407125521.jpg
cz
pon, 12 października 2015 10:47
Data ostatniej edycji: pon, 12 października 2015 10:48:47

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę