Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Kara za brak prawa jazdy

Grzywna do 500 złotych i usunięcie pojazdu na koszt właściciela - takie konsekwencje poniesie od 1 maja kierujący pojazdem, który nie wymienił dokumentu na nowy. 30 kwietnia mija ostateczny termin wymiany praw jazdy wydanych między 1 stycznia 1984 a 30 kwietnia 1993 roku. W regionie prawie 3 tysiące osób nie dopełniło tego obowiązku. W Łomży jest najwięcej, bo 2 tysiące posiadaczy starych praw jazdy.


Najmniej takich kierowców notuje Białymstok – około 400. Podobnie jest w Suwałkach – tam praw jazdy nie wymieniło blisko 500 osób. Jak dowiedzieliśmy się w wydziale komunikacji Ci, którzy do tej pory nie złożyli jeszcze odpowiednich wniosków do urzędu w tej sprawie, nie mają już szans na wymianę w terminie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę