Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

18-latek z Kolna molestował 10-latkę

18-latek z Kolna molestował 10-letnią dziewczynkę. Został zatrzymany przez Policję. Jak nieoficjalnie dowiedziało się Polskie Radio Białystok, dziewczynka uciekła kiedy zobaczyła przejeżdżający patrol firmy ochroniarskiej.

Mundurowym udało się zatrzymać podejrzewanego 18-latka. Zgodnie z decyzją sądu spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie tymczasowym.

W maju 17-letni wtedy Konrad K. został zatrzymany i oskarżony o doprowadzenie kobiety siłą do innej czynności seksualnej. Zgodził się na dobrowolne poddanie karze pół roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata i policyjny dozór.

240206081801.gif
cz
pt, 09 października 2015 12:01
Data ostatniej edycji: pon, 12 października 2015 09:11:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę