Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Samorządowcy odznaczeni

Wójt Zbójnej Zenon Białobrzeski i burmistrz Nowogrodu - Józef Piątek otrzymali Odznaki Honorowe za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. Wyróżnienie, ustanowione w 25-lecie powołania do życia samorządów w odrodzonej Polsce, przyznawane jest m.in. za działalność w organach, związkach i stowarzyszeniach jednostek samorządu terytorialnego oraz za pracę, w tym naukową i badawczą, na ich rzecz. 

Samorządowcy ze Zbójnej i Nowogrodu odznaki odebrali podczas XVI Kongresu Związku Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej w Serocku.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę