Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@

Wyjechał na grzyby i... zaginął

Główne zdjęcie
Zaginiony Andrzej Wiesław Polak z Czyżewa

Policjanci poszukują zaginionego 61-letniego mieszkańca Czyżewa. Mężczyzna ostatni raz widziany był 5 października (poniedziałek) 2015 roku. Tego dnia, około godziny 9.30 zaginiony wyjechał rowerem koloru srebrnego z domu - prawdopodobnie na grzyby i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Z policyjnych ustaleń wynika, że w poniedziałek około godziny 10.20 przebywał w miejscowości Szulborze Wielkie.

Zaginiony to: Andrzej Wiesław Polak, lat 61. Rysopis: wzrost 158 cm, waga około 70 kg, krępa budowa ciała, włosy siwe krótkie proste, częściowa łysina czołowa, wąsy koloru siwego. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemną bluzę, niebieskie dżinsy, biało-czarną czapkę z daszkiem oraz brązowe pantofle. 

Policja prosi wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod numerem telefonu /86/ 474 17 27, /86/ 474 17 12 bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę