Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dwa samochody i łoś

Dwa auta zderzyły się w pobliżu miejscowości Kurpiki na drodze krajowej Łomża - Jeżewo. Pięć osób zostało zabranych do szpitala. Z pierwszych informacji wynika, że obrażenia, których doznali nie są groźne dla życia. Wypadek spowodował łoś, który wbiegł na jezdnię bezpośrednio przed jeden z samochodów. Droga będzie zablokowana co najmniej do 9.30.

Do wypadku doszło około 7.30. Jak przekazuje st. asp. Aneta Łukowska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku ze wstępnych informacji wynika, że łoś wbiegł na jezdnię przed skodę oktawię , która po zderzeniu ze zwierzęciem zjechał na przeciwległy pas i zderzyła się samochodem jadącym w przeciwnym kierunku.
Droga Łomża - Białystok jest całkowicie zablokowana i będzie zablokowana jeszcze co najmniej przez godzinę.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
śr, 07 października 2015 08:08
Data ostatniej edycji: śr, 07 października 2015 08:45:15

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę