Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Rekordziści

Jeden miał blisko 3,5 promila, a drugi ponad 2,5 promila alkoholu w sobie gdy wsiadali za kierownicę samochodów. Pierwszy jechał osobowym suzuki, drugi ciągnikiem rolniczym. Nim spowodowali wypadki zostali zatrzymani.

Obu pijanych kierowców zatrzymano w sobotę wieczorem pod Zambrowem. Pierwszy, 43-letni mieszkaniec gminy Zambrów, jechał „ósemką”  w rejonie obwodnicy miasta. Gdy został zatrzymany przez policję wyszło na jaw, że miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie, ale także, że nie posiadał uprawnień do kierowania, ponieważ już wcześniej zostało mu zatrzymane za takie samo przestępstwo.
Pijanego traktorzystę zatrzymano na jednej z zambrowskich dróg gminnych. 60-latek „powoził” mając w sobie ponad 2,5 promila alkoholu. Jemu policjanci zatrzymali prawo jazdy. Obaj staną też przed sądem.


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę