Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Galeria Bursztynowa emituje własne banknoty Bursztynki!

Już wkrótce klienci Galerii Bursztynowej będą mogli wziąć udział w licytacji i powalczyć o kilkadziesiąt cennych nagród To nie będzie tylko rywalizacja, zdobywanie nagród ale i zabawa jakiej jeszcze nie było w Ostrołęce.

W ramach licytacji Galeria wprowadzi własne banknoty –Bursztynki-i tylko one będą "walutą" za którą będzie można licytować nagrody. Szczegóły licytacji  Centrum Handlowe udostępni wkrótce na swojej stronie www.galeriabursztynowa.com.pl.
Aby przygotować się i dowiedzieć się wcześniej od innych jak zdobyć Bursztynki zapisz się na nasz newsletter www.galeriabursztynowa.com.pl/newsletter.html


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę