Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Festyn "Pupile Wety"

W czwartek 01 października pięciolatki wzięły udział w festynie ,,Pupile Wety” organizowanym z okazji dnia św. Franciszka w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży.

 

Dzieci już od samego rana przynosiły do przedszkola karmy dla zwierząt, które zostały podarowane pupilom ze schroniska w Łomży. Podczas festynu dzieci poznały  różne rasy psów oraz miały możliwość bezpośredniego kontaktu z nimi. Odbył się pokaz tresury psów policyjnych, atak psa policyjnego na napastnika, pokaz toru przeszkód wykonanego przez psy. Oprócz psów na festynie gościły również koty, fretka, świnki morskie, gołąb, konie. Wszystkie dzieci przejechały się bryczką. Nasze pięciolatki wspomogły również finansowo akcję na rzecz Stowarzyszenia „Wszystkie Zwierzęta Duże i Małe”. Stowarzyszenie zostało powołane, by wspomóc i rozpropagować adopcję zwierząt, udzielać pomocy bezdomnym zwierzętom, zwalczać wszelkie przejawy okrucieństwa wobec zwierząt.  Dzieci wróciły do przedszkola zadowolone i szczęśliwe z "wykonanej" misji.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 03 października 2015 15:24
Data ostatniej edycji: cz, 08 października 2015 09:32:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę