niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@

Zajęcia na basenie

Od poniedziałku 5 października rozpoczynamy zajęcia na basenie. Prosimy Rodziców o zapoznanie się z harmonogramem i informacjami organizacyjnymi.

Informacje organizacyjne:

Zajęcia odbywać się bedą w każdy poniedziałek od godziny 9:00 do godziny 10:00.
Dzieci z grupy trzylatków i czterolatków chodzą na zmianę i mają zajęcia w niecce zwanej "pod grzybkiem". Grupa trzylatków i czterolatków nie może przekroczyć dziesięciorga dzieci. Dzieci trzyletnie rozpoczną zajęcia od listopada po okresie adapatacji.

Podobnie, czyli na zmianę, uczestniczą w zajęciach na basenie dzieci pięcioletnie, które mają zajęcia w niecce płytkiej tj. o głębokości nie przekraczającej 110cm. W tej grupie wiekowej liczba dzieci nie może przekroczyć 15 dzieci.

Nauczycielki z poszczególnych grup udzielają bliższych informacji na temat podziału na grupy.

Każde dziecko, uczestnik zajęć, powinno być wyposażone w strój kąpielowy, majteczki na zmianę, czepek, ręcznik klapki (bez przegrody między palcami stopy, ponieważ po włożeniu rajstop dziecko nie może włożyć klapek) . Strój kąpielowy lub spodenki kąpielowe mogą być założone dziecku w domu rano w dniu wyjścia na zajęcia. Pozostałe rzeczy powinny być spakowane w plecaczek lub woreczek, który dziecko będzie mogło samodzielnie nosić.

Rodzice dzieci uczestniczących w zajęciach na basenie powinni złożyć pisemne  oświadczenie zgłaszające dziecko na zajęcia (druki oświadczeń do pobrania u nauczycielek w grupie).

Harmonogram:

5. X. 2015 - grupa II i IV

12. X. 2015 - grupa III i V

19. X. 2015 - grupa II i IV

26. X. 2015 - grupa III i V

 

Agata Komorowska
śr, 30 września 2015 10:21
Data ostatniej edycji: śr, 30 września 2015 10:32:30

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0