Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zajęcia na basenie

Od poniedziałku 5 października rozpoczynamy zajęcia na basenie. Prosimy Rodziców o zapoznanie się z harmonogramem i informacjami organizacyjnymi.

Informacje organizacyjne:

Zajęcia odbywać się bedą w każdy poniedziałek od godziny 9:00 do godziny 10:00.
Dzieci z grupy trzylatków i czterolatków chodzą na zmianę i mają zajęcia w niecce zwanej "pod grzybkiem". Grupa trzylatków i czterolatków nie może przekroczyć dziesięciorga dzieci. Dzieci trzyletnie rozpoczną zajęcia od listopada po okresie adapatacji.

Podobnie, czyli na zmianę, uczestniczą w zajęciach na basenie dzieci pięcioletnie, które mają zajęcia w niecce płytkiej tj. o głębokości nie przekraczającej 110cm. W tej grupie wiekowej liczba dzieci nie może przekroczyć 15 dzieci.

Nauczycielki z poszczególnych grup udzielają bliższych informacji na temat podziału na grupy.

Każde dziecko, uczestnik zajęć, powinno być wyposażone w strój kąpielowy, majteczki na zmianę, czepek, ręcznik klapki (bez przegrody między palcami stopy, ponieważ po włożeniu rajstop dziecko nie może włożyć klapek) . Strój kąpielowy lub spodenki kąpielowe mogą być założone dziecku w domu rano w dniu wyjścia na zajęcia. Pozostałe rzeczy powinny być spakowane w plecaczek lub woreczek, który dziecko będzie mogło samodzielnie nosić.

Rodzice dzieci uczestniczących w zajęciach na basenie powinni złożyć pisemne  oświadczenie zgłaszające dziecko na zajęcia (druki oświadczeń do pobrania u nauczycielek w grupie).

Harmonogram:

5. X. 2015 - grupa II i IV

12. X. 2015 - grupa III i V

19. X. 2015 - grupa II i IV

26. X. 2015 - grupa III i V

 

Agata Komorowska
śr, 30 września 2015 10:21
Data ostatniej edycji: śr, 30 września 2015 10:32:30

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę