Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Zajechał drogę

Kierowca land rovera zajechał drogę osobowemu citroenowi. W wypadku ucierpiała 27-letnia kobieta kierująca citroenem. Ze złamaniami ręki trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj po południu (ok. godz. 16.) na drodze krajowej nr 63 Łomża – Zambrów. 67-letni kierowca land rovera jadąc od Podgórza w kierunku Wygody w pewnym momencie wykonał manewr skrętu w lewo nie ustępując pierwszeństwa przejazdu jadącemu w przeciwnym kierunki osobowemu citroenowi. Doszło do zderzenia się obu samochodów, w wyniku którego ucierpiała 27-latka kierująca citroenem. Kobieta trafiła do szpitala w Łomży. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W wypadku doznała m.in. złamania ręki.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę