Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Złoto w skoku w dal

Główne zdjęcie
Na najwyższym podium Dominik Mieczkowski oraz trener Jan Kotowski

Dominik Mieczkowski, uczeń Publicznego Gimnazjum nr 8 w Łomży zdobył Mistrzostwo Polski Młodzików w skoku w dal. Zawodnik LKS Narew-Kurpiewski Łomża i wychowanek trenera Jana Kotowskiego skoczył na odległość 6.63 m. To jedyny złoty medal zdobyty na Mistrzostwach Polski Młodzików w Radomiu przez reprezentację województwa podlaskiego składającą się z 37 zawodniczek i zawodników.

Jak podkreśla Jan Kotowski Dominik Mieczkowski to złoty medalista Ogólnopolskich Czwartków Lekko Atletycznych - Łódź 2013, w bieżącym roku wygrał Finał Gimnazjady woj. Podlaskiego, oraz zwyciężył w zawodach Makroregionu Lubelsko - Podlaskiego.
Bardzo dobrze zaprezentowały się pozostałe dwie zawodniczki z „Narwi”. Sylwia Pijanowska w pchnięciu kulą zdobyła czwarte miejsce - 11.82 m, najgorsze dla sportowca, tracąc do brązowego medalu 5 centymetrów. Skacząca wzwyż Klaudia Dłużniewska, uczennica II kl Gimnazjum Katolickiego w Łomży, osiągając 155 cm uplasowała się na 7. miejscu. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę