Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Łomża miasto Rad

Główne zdjęcie
Ul. Długa, Łomża

Dwie kolejnej społeczne rady powołał prezydent Łomży. Do powołanego w czerwcu Społecznego Forum Gospodarczego teraz doszły: Społeczna Rada Osób z Niepełnosprawnością oraz Społeczna Rada Seniorów. Wszystkie trzy rady mają doradzać prezydentowi w sprawach ich dotyczących, a w planach prezydenta Mariusza Chrzanowskiego jest powołanie kolejnych rad.

Łomżyńska Społeczna Rada Seniorów
Łomżyńska Społeczna Rada Seniorów
Łomżyńska Społeczna Rada Osób z Niepełnosprawnością
Łomżyńska Społeczna Rada Osób z Niepełnosprawnością

Łomżyńska Społeczna Rada Osób z Niepełnosprawnością składa się z 35 osób, a Łomżyńska Społeczna Rada Seniorów z 20 osób. Pierwsza ma doradzać prezydentowi w sprawach dotyczących  środowiska osób z niepełnosprawnością, druga w sprawach dotyczących seniorów. Chętni do zasiadania w obu radach sami mogli się zgłaszać.
Prezydent Mariusz Chrzanowski zapowiada powołanie jeszcze Młodzieżowej Rady Miasta, która ma mu doradzać w sprawach młodzieży, oraz Rady Sportu... w sprawach sportu. Prawdopodobnie charakter rady społecznej będzie miał także zespół, który zajmie się przygotowaniem obchodów 600. rocznicy nadania praw miejskich Łomży. Prezydent Łomży w ubiegłym tygodniu ogłosił nabór chętnych. Póki co zgłosiło się 10 osób.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę