Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Rowerzysta pod tirem

Kierowca ciężarowego Dafa potrącił rowerzystę. Nieprzytomny mężczyzna został zabrany do szpitala w Łomży. Do wypadku doszło wczoraj przed. 20. na krajowej 61 w okolicach wsi Zaruzie pod Miastkowem.

Jak wyjaśnia Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży, 26-letni kierujący dafem jechał od strony Ostrołęki w kierunki Łomży. W pobliżu wsi Zaruzie potrącił rowerzystę znajdującego się na tym samym pasie ruchu. Nieprzytomny mężczyzna został zabrany do szpitala. Na razie policjanci nie znają jego personaliów.
- Mężczyzna nie miał przy sobie  żadnych dokumentów – mówi policjantka proszą wszystkich o pomoc w jego identyfikacji. - Mężczyzna miał, na sobie szare spodnie, czarną marynarkę, koszulę koloru jasnoniebieskiego i granatowy sweter.


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę