Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 18 czerwca 2021 napisz DONOS@

Stłuczka w drodze na grzyby

Kierujący mercedesem jadąc od strony miejscowości Chojny w kierunku Szczepankowa, wykonując manewr skrętu w lewo w leśną drogę, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy kia sportage. Doszło do czołowego zderzenia się samochodów, ale poza znacznymi ich uszkodzeniami jadącym w nich ludziom nic starszego się nie stało.

Do zdarzenia doszło przed godziną 11. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży  policjanci zatrzymali prawo jazd sprawcy kolizji, starszemu mężczyźnie, i zapowiadają skierowanie do sądu wniosku o ukaranie go.

Policjanci proszą o ostrożną jazdę. Warunki drogowe pogorszyły się po opadach deszczu.


Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę