Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Fiskus czeka na... pieniądze

Dłużej otwarte Urzędy Skarbowe i dodatkowy dzień na składanie PIT-ów tak fiskus zachęca do rozliczenia się z podatku najbogatszych. Powszechnie wiadomym jest, że to właśnie ci, którzy muszą do już odprowadzonego podatku jeszcze co nieco dopłacić najdłużej odwlekają ten „przykry” moment. Zwlekać można jeszcze tylko kilka dni, ale i tak rozliczyć się trzeba... najpóźniej w poniedziałek 2 maja.

To właśnie w ostatnie dni kwietnia fiskus zarabia najwięcej. W te dni do urzędowych okienek podchodzą przede wszystkim ci, którym z rozliczeń wychodzi, że przez cały rok do kasy państwa zapłacili za mało i teraz trzeba dopłacić.
Jak informuje fiskus „wychodząc naprzeciw potrzebom podatników (...) wydłużamy godziny przyjmowania zeznań”. Urząd Skarbowy w Łomży już od środy czynny będzie do godziny 18.00. Z PIT-em będzie można przyjść tu także w sobotę 30 kwietnia – choć mogła ona być wolna – w godzinach od 8.00 do 15.00. Ze względu na „spóźnialskich” w Urzędach Skarbowych zlikwidowano w tym roku „długi weekend”. W poniedziałek 2 maja „poborcy podatkowi” pracować będą aż do godziny 20.00
Wydłużone godziny pracy wprowadzono także w pozostałych Urzędach Skarbowych na terenie byłego łomżyńskiego. W Kolnie w piątek fiskus pracował będzie aż do 20.00, w sobotę w godzinach 9.00 – 13.00, a w poniedziałek 2 maja od 8.00 do 20.00.

Godziny pracy fiskusa w pozostałych miastach:
Grajewo: w piątek w godz.: 7.00-15.00, sobota nieczynne, a w poniedziałek do 20.00.
Wysokie Mazowieckie: piątek i poniedziałek w godz.: 8.00-18.00, sobota nieczynne
Zambrów: piątek 7.15-15.15, sobota nieczynne, a w poniedziałek od 8.00 do 16.00.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę