Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Duży pożar w powiecie wysokomazowieckim

Jeszcze kilka godzin potrwa dogaszanie pogorzeliska we wsi Bruszewo w powiecie wysokomazowieckim. W czwartek (24.09) wieczorem z nieznanych dotąd przyczyn zapalił się duży budynek gospodarczy. Strażacy walczyli z ogniem całą noc. Nikt z ludzi nie ucierpiał, udało się też wyprowadzić zwierzęta.

Straty są szacowane - będą bardzo duże, ponieważ spłonął cenny sprzęt rolniczy, m.in. kombajn, cztery ciągniki, przyczepa ze zbożem czy agregaty. Spaliło się również ponad 100 bel. To właśnie z dogaszeniem słomy i siana, straż pożarna ma największy problem. Trzeba je wywieźć poza budynek i dopiero tam ugasić. W akcji wciąż udział bierze 8 zastępów.

Do podobnego zdarzenia doszło w miejscowości Jeżewo Nowe w powiecie białostockim. Tam paliła się obora - w porę wyprowadzono 20 sztuk bydła. W akcji brało udział 11 zastępów straży. Ogień jest już ugaszony.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę