niedziela, 23 lutego 2020 napisz DONOS@

Ciągnik przełamał się na dwie części, ale kierowcy nic poważnego się nie stało...

Ciągnik rolniczy przełamał się na pół, po tym jak uderzyła w niego ciężarowa scania. Na szczęście pomimo, że całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie nikomu nic poważnego się nie stało.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Do wypadku z udziałem ciągnika rolniczego i ciężarowej scanii doszło w pobliżu miejscowości Koboski w gminie Nowe Piekuty. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 77-letni kierowca ciągnika rolniczego jadąc w kierunku miejscowości Poświętnie rozpoczął manewr skrętu w lewo w drogę gruntową. W tym czasie jadący za traktorem ciężarową scanią 26-latek najprawdopodobniej próbował go wyprzedzić, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Siła uderzenia była tak duża, że ciągnik przełamał się na dwie części. Kierujący ciągnikiem 77-latek trafił do szpitala, ale jak podają policjanci nic poważnego mu się nie stało.

200114015929.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę