Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@

Ciągnik przełamał się na dwie części, ale kierowcy nic poważnego się nie stało...

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Ciągnik rolniczy przełamał się na pół, po tym jak uderzyła w niego ciężarowa scania. Na szczęście pomimo, że całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie nikomu nic poważnego się nie stało.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Do wypadku z udziałem ciągnika rolniczego i ciężarowej scanii doszło w pobliżu miejscowości Koboski w gminie Nowe Piekuty. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 77-letni kierowca ciągnika rolniczego jadąc w kierunku miejscowości Poświętnie rozpoczął manewr skrętu w lewo w drogę gruntową. W tym czasie jadący za traktorem ciężarową scanią 26-latek najprawdopodobniej próbował go wyprzedzić, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Siła uderzenia była tak duża, że ciągnik przełamał się na dwie części. Kierujący ciągnikiem 77-latek trafił do szpitala, ale jak podają policjanci nic poważnego mu się nie stało.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę