Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Audi uderzyło w drzewo – kierowca zginął

Główne zdjęcie
fot. archiwum

W sobotę wieczorem niedaleko Jedwabnego 25-latek kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu, a pasażerka trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 23.00 na jednej z dróg powiatowych w gminie Jedwabne. Ze wstępnych ustale policji wynika, że 25-letni kierujący audi najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, gdzie lewym bokiem auta uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu, a jego 25-letnia pasażerka z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Funkcjonariusze ustalili, że 25-latek miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Teraz okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku wyjaśniają łomżyńscy policjanci.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę